VARMUUTTA VIRTAUKSIIN - OPTIMOIVAA PUMPPUHUOLTOA

YHTEYSTIEDOT - Kotka


FLOWPLUS OY - Kotka
Naulakatu 3, 48770 KOTKA - Puhelin: 040 682 4877 - kotka (at) flowplus.fi

TUOTANTOPÄÄLLIKKÖ - MOOTTORIHUOLTO / SÄHKÖTÖIDEN JOHTAJA
Jani Nieminen - puh. 050 537 4106 - jani.nieminen (at) flowplus.fi

HUOLTOPÄÄLLIKKÖ - VENTTIILIHUOLTO
Jere Klami - puh. 050 356 3076 - jere.klami (at) flowplus.fi

HUOLTOVASTAAVA - MOOTTORIHUOLTO
Ollipekka Vilola - puh. 040 648 2090  - ollipekka.vilola (at) flowplus.fi

HUOLTOINSINÖÖRI - VENTTIILIHUOLTO
Samuli Kekarainen - puh. 040 741 7552  - samuli.kekarainen (at) flowplus.fi

TYÖNJOHTAJA - VENTTIILIHUOLTO
Toni Ristilä - puh. 045 857 4899 - toni. ristila (at) flowplus.fi

LIIKETOIMINTAPÄÄLLIKKÖ
Jani Tuliniemi - puh. 050 542 1908  - jani.tuliniemi (at) flowplus.fi

TOIMISTOASSISTENTTI
Janica Koski - puh. 040 682 4877 - janica.koski (at) flowplus.fi


LASKUTUSOSOITE

Kaikki laskut 1.1.2015 alkaen tulee lähettää:

a) Sähköisesti
Verkkolaskuosoite: 003724813241
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: 003710948874

b) Paperilaskuina
Flowplus Oy
PL 95794
00021 LASKUTUS

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja. Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointimateriaalien postiosoite pysyy ennallaan.